Konrad Bukowiecki poprawił swój najlepszy wynik w sezonie letnim. Podczas Grand Prix w Usti nad Łabą pchnął 21,09 m.

Dodaj komentarz

Na plaży miejskiej w Szczytnie i wokół dużego jeziora po raz pierwszy odbyły się zawody triathlonowe. Zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: superkrótkim i krótkim. Bardzo dobrze zaprezentowały się lokalne sztafety, zajmując czołowe miejsca podium.

Dodaj komentarz

W miniony weekend rozegrano II Turniej Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Szczytno.

Dodaj komentarz

A jednak Chorwacja przed Francją… Taka kolejność możliwa tylko podczas EURO 2018, jednego z punktów programu AKCJI LATO.

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki musiał uznać wyższość Michała Haratyka w VI Festiwalu Rzutów Kamili Skolimowskiej.

Dodaj komentarz

Nowy sezon piłkarski to zazwyczaj zmiany w klubach. Dwie dość istotne nastąpiły już w Szczytnie i Pasymiu.

Dodaj komentarz

VI Festiwal Rzutów Kamili Skolimowskiej, o którym piszemy w oddzielnym miejscu, miał swoje drugie, mniej sportowe oblicze. W konkursie rzutu młotem nie wystartowała Anita Włodarczyk, a winą za to obarczyła Konrada Bukowieckiego.

Dodaj komentarz

W siedzibie WM ZPN wylosowano pary pierwszych rund Wojewódzkiego Pucharu Polski. Do rozgrywek przystąpią cztery drużyny z naszego powiatu.

Dodaj komentarz

W minioną sobotę w Piasutnie rozegrano już po raz 12. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Piłce Plażowej.

Dodaj komentarz

W minioną niedzielę plac Juranda i okoliczne trasy rowerowe wzięli w posiadanie kolarze górscy. W Szczytnie odbyły się 7. zawody w tegorocznym cyklu Milko Mazury MTB. Zmaganiom towarzyszyło hasło „Niepodległy Peleton”.

Dodaj komentarz

Konrad Bukowiecki wywalczył dwa medale podczas 35. PZLA Mistrzostw Polski U-23, które odbyły się w Sieradzu.

Dodaj komentarz

Już po raz 24. przeprowadzana jest AKCJA LATO. Dzieci i młodzież mają okazję skorzystania z bogatej oferty zaproponowanej przez szczycieński KSR TKKF.

Dodaj komentarz

Dwanaście zespołów wzięło udział w Nocnym Turnieju Drużyn 6-osobowych o Puchar Wójta Gminy Dźwierzuty.

Dodaj komentarz

Przed rokiem mieliśmy baraże o utrzymanie z udziałem SKS-u Szczytno. Teraz o pozostanie w danej klasie lub awans grano bez nas, ale wyniki wskazują, z którymi zespołami zmierzą się w nowym sezonie drużyny z powiatu szczycieńskiego.

Dodaj komentarz

Dobiegły końca ligowe rozgrywki z udziałem drużyn z naszego powiatu. Cieszyć się mogą kibice, piłkarze i działacze GKS-u Szczytno oraz Wałpuszy 07 Jesionowiec - oba te zespoły wywalczyły awans do klasy A. Po rocznej przygodzie z IV ligą żegnają się z tym poziomem rozgrywkowym Błękitni Pasym.

Dodaj komentarz

Bardzo udanie zaprezentowała się drużyna dziewcząt ze szkoły Podstawowej w Wielbarku w Ogólnopolskim Finale w Siatkówce Plażowej Dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dodaj komentarz

Dwoje studentów WSPol reprezentowała nasz powiat na Mistrzostwach Polski AZS w Boksie o Puchar Prezesa Zarządu Głównego AZS Katowice.

Dodaj komentarz

Na boisku piłkarskim w Lemanach już po raz drugi odbył się Rodzinny Piknik Piłkarski zorganizowany przez Gminny Klub Sportowy Gminy Szczytno.

Dodaj komentarz

Tadeusz Dymerski, zawodnik GWARDII Szczytno, znów stanął na najwyższym stopniu podium. Tym razem nie miał sobie równych na Mistrzostwach Europy Weteranów w Judo.

Dodaj komentarz

Pasym przegrał mecz o życie*Wstydliwe zakończenie SKS-u* Ciekawe spotkanie Omulwi* Porażka i zwycięstwo w klasie A* Derby dla GKS-u Szczytno

Dodaj komentarz